לפני כמה שנים טובות זפזופ אקראי בשלט הביא אותי לסרט התיעודי “Michael Jackson’s This Is It” שהתחקה אחר החזרות וההכנות למה שהיה אמור להיות סיבוב הופעות תחת אותו השם, אך נקטע באכזריות בשל מותו של מייקל, ואיך אמר מתופף שיצאתי איתו פעם? “אז זה באמת היה This is it”. 

הדבר שהכי צד את עיניי בסרט הזה היה הגיטריסטית שהתלוותה אל מייקל על הבמה. צפיתי נפעמת בשדה הקטנה הזו שרצה מקצה לקצה ומתפוצצת על הבמה, ורק תהיתי לעצמי מי זו!

כעבור כמה שנים, שוב באופן לגמרי אקראי, במהלך סרטון יוטיוב של עשרת הגיטריסטיות המובילות בעולם, קיבלתי את התשובה שלי:

אוריאנט’י פני פנאגאריס היא ילדת פלא ילידת אוסטרליה, שהתגלתה כבר בגיל 18 ע”י קרלוס סנטנה ובהמשך ע”י הצוות של מייקל ג’קסון דרך סרטון ב- My Space, כשהיא כבר ניגנה עם קארי אנדרווד.

יש מי שמאשים אותה בוירטואוזיות יתר (יעני, בשביל ה”שופוני”), אבל אי אפשר להתעלם מה-“הנדריקס בבת” שהיא :-)! או בקיצור: לכל המלעיזים, תנוחו! הלב שלי פועם על 180 בכל פעם שאני מאזינה לסולו שלה! בעיני, אין דבר עוצמתי יותר מאשה + גיטרה! (טוב נו, אולי אשה + תופים :-))

לצד קריירת סולו היא ניגנה ושיתפה פעולה עם רבים וגדולים כמו אליס קופר, סטיב ווי, מייקל בולטון והאקס ריצ’י סמבורה- תחת השם RSO.

האלבום החדש שלה נמצא בתהליכי בישול מתקדמים, ואני מחכה לו בהתלהבות!  

המרים השבועי

Fleetwood Mac- Go Your Own Way

Fleetwood Mac- Go Your Own Way לכבוד סיום הסגר המהודק- מסוגר- סגור- בהחלט (פככככ, צחקתי בקול רם) והתחדשות עונת הדייטים (פככככ, שוב צחקתי בקול רם!

כנסו כנסו »

חפירות אחרונות...

Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email